Bantice

Dnes je Sunday 02/23/20,
svátek má Svatopluk

Nabídka účasti domácnostem a firmám obce Bantice do soutěže pro dosažení nižších cen energií (03/29/17)

Celorepublikový projekt Obec občanům - nabídka pro Bantice

Vážení občané, naše obec se zapojila do energetické soutěže v rámci projektu Obec občanům, kde pro domácnosti i místní firmy a spolky získala exklusivní ceny za elektřinu a plyn. Využijte možnosti bezpečně šetřit až desítky procent a přihlaste se.

Více informací o soutěži získáte na webu obce nebo v informativním letáčku, který naleznete ve vaší schránce. Zapojte se i Vy a získejte další volné prostředky pro Vás.

Také na www.bantice.obecobcanum.cz najdete další doplňující informace, anebo se rovnou můžete přihlásit on-line.Informace o zveřejnění smluvního vztahu s obcí Bantice (03/01/17)

Zveřejnění sjednaného vztahu mezi obcí Bantice

Níže uvedený odkaz na znění dohody o spolupráci je trvale dostupný v sekci Veřejné dokumenty / Smlouvy uzavřené Obcí BanticeInformace pro veřejnost k nákaze ptačí chřipky (aviární influenzy) (6.1.2017)

Informace pro veřejnost k nákaze ptačí chřipky (aviární influenzy)

logo HZS

Vážení spoluobčané,
vysoce patogenní ptačí chřipka se šíří Evropou. V České republice byl po téměř deseti letech také potvrzen její výskyt, a to nejen u nalezených uhynulých volně žijících ptáků, ale také v chovech drůbeže. Je potřeba věnovat zvýšenou pozornost dodržování zásad biologické bezpečnosti a preventivních opatření v chovech drůbeže.

Více aktuálních informací najdete na
sipka dolu
>>>krizovém portálu HZS JmK BrnoObsah sekce Informace obecního úřadu