Bantice

Dnes je Friday 02/21/20,
svátek má Lenka

Aplikace pro získávání aktualit z webu obce Bantice - určeno pro mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iOS(iPhone). (11/14/16)

Nová služba - aktuality do Vašeho telefonu (tabletu)

Obec Bantice se připojila k obcím umožnujícím získání aktualit z webu obce prostřednictvím níže uvedené aplikace.

Spustili jsme užitečnou pomůcku pro vaši rychlou a pohodlnou informovanost o dění v obci, důležitých informacích, uzavírkách, poruchách, povinnostech plateb apod. Zkrátka aplikaci Česká obec stačí nainstalovat zdarma do svých telefonů (Android nebo iPhone) spustit a vyhledat obec Bantice. Potom už vám budou automaticky chodit upozornění na nové informace přímo do oznamovací lišty telefonu.

Aplikaci Česká Obec stahujte buď přes GooglePlay nebo App Store.


Současně upozorňujeme, že již před deseti léty je umožněno využívat RSS kanál a tak získávat rychle aktuality na svých počítačích bez navštívení a procházení stránek.aplikace Česká obec - Bantice

Česká obec - letákDalší informace:Pátrání po pohřešované osobě - vyřešeno (09/21/16)
Pohřešovaná osoba již byla nalezena, děkujeme všem za snahu jakkoliv pomoci.

Nepřehlédněte!

Na základě požadavku PČR žádáme o poskytnutí informací o pohřešované osobě dle instrukcí uvedených níže. Předem děkujeme za spolupráci.


pátrání - Terka, září 2016Změna provozní doby koupaliště pro sezonu 2016 (07/01/16)

Nová provozní doba koupaliště

Provozní doba koupaliště je nově od 11.00 do 20.00 hod., po celý týden. Dříve bylo ve všední dny od 11.00 hod. a o víkendech od 10.00 hod.Obsah sekce Informace obecního úřadu