Bantice

Dnes je Tuesday 02/25/20,
svátek má Liliana

Informace pro veřejnost k nákaze ptačí chřipky (aviární influenzy) (6.1.2017)

Informace pro veřejnost k nákaze ptačí chřipky (aviární influenzy)

logo HZS

Vážení spoluobčané,
vysoce patogenní ptačí chřipka se šíří Evropou. V České republice byl po téměř deseti letech také potvrzen její výskyt, a to nejen u nalezených uhynulých volně žijících ptáků, ale také v chovech drůbeže. Je potřeba věnovat zvýšenou pozornost dodržování zásad biologické bezpečnosti a preventivních opatření v chovech drůbeže.

Více aktuálních informací najdete na
sipka dolu
>>>krizovém portálu HZS JmK BrnoAplikace pro získávání aktualit z webu obce Bantice - určeno pro mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iOS(iPhone). (11/14/16)

Nová služba - aktuality do Vašeho telefonu (tabletu)

Obec Bantice se připojila k obcím umožnujícím získání aktualit z webu obce prostřednictvím níže uvedené aplikace.

Spustili jsme užitečnou pomůcku pro vaši rychlou a pohodlnou informovanost o dění v obci, důležitých informacích, uzavírkách, poruchách, povinnostech plateb apod. Zkrátka aplikaci Česká obec stačí nainstalovat zdarma do svých telefonů (Android nebo iPhone) spustit a vyhledat obec Bantice. Potom už vám budou automaticky chodit upozornění na nové informace přímo do oznamovací lišty telefonu.

Aplikaci Česká Obec stahujte buď přes GooglePlay nebo App Store.


Současně upozorňujeme, že již před deseti léty je umožněno využívat RSS kanál a tak získávat rychle aktuality na svých počítačích bez navštívení a procházení stránek.aplikace Česká obec - Bantice

Česká obec - letákDalší informace:Pátrání po pohřešované osobě - vyřešeno (09/21/16)
Pohřešovaná osoba již byla nalezena, děkujeme všem za snahu jakkoliv pomoci.

Nepřehlédněte!

Na základě požadavku PČR žádáme o poskytnutí informací o pohřešované osobě dle instrukcí uvedených níže. Předem děkujeme za spolupráci.


pátrání - Terka, září 2016Obsah sekce Informace obecního úřadu