Bantice

Dnes je Saturday 02/22/20,
svátek má Petr

Za volejbalem do Bantic (07/22/08)

Pozvánka na

1. ročník volejbalového turnaje Agrall-Cup

víceúčelové hřiště

Koná se dne 9. a 10.srpna 2008 ve sportovním areálu v Banticích.

sobota

 • 8:00 hod. registrace hráčů
 • 8:30 hod. zahájení turnaje

neděle

 • 10:00 hod. sestavení týmů pro exhibiční turnaj
 • Podmínky hry:

  1. složení týmů: 4 muži + 2 ženy
  2. startovné 100 Kč na hráče
  3. dobrá nálada a neagresivní chování :-)

  V ceně startovného je zahrnuto občerstvení pro hráče, koupání,jízda na koni a spousta volné zábavy. Účast v turnaji je pouze pro předem pozvané týmy ! Hraje se na umělém povrchu.

  Pro přihlášení kontaktujte Ivu Šplíchalovou na tel. 605 901 121 nejpozději do 25.7.2008.  další odkazy (02/29/08)
  www.sklepniulicky.cz

  www.vinarske.stezky.cz

  www.daniz.cz


  Důležité informace pro vinaře - pokyny  ÚKZÚZ - registr vinic (11/20/07)

  ÚKZÚZ - registr vinic


  se sídlem ve Znojmě-Oblekovicích  si Vás tímto dovoluje požádat o následující spolupráci.  Vážení občané, vinaři!  Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, registr vinic upozorňuje všechny pěstitele révy vinné a producenty vína na povinnost vyplývající  z vinařského zákona, odevzdat ústavu každoročně prohlášení o sklizni, produkci a zásobách.


  Prohlášení o zásobách, kde se uvádí stav zásob vína a ostatních produktů k 31.červenci je třeba odevzdat do 10. září.


  Prohlášení o sklizni a prohlášení o produkci ve stavu k 30. listopadu je třeba odevzdat nejpozději do 10. prosince.


  Tiskopisy spolu s pokyny k jejich vyplnění  jsou k dispozici na obecním úřadu, popř. přímo v sídle ÚKZÚZu ve Znojmě-Oblekovicích. (POKYNY ke stažení Z D E )
  Bližší informace lze získat na internetových stránkách na adrese:  www.ukzuz.cz , popř na tel.číslech ústavu, která jsou k dispozici taktéž na obecním úřadu (a internetových stránkách Vaší obce v sekci Aktuálně, rubrice Vinařské aktivity a Obecní dokumenty, rubrice Dokumenty ke stažení).


  Upozorňujeme, že včasné odevzdání řádně vyplněných tiskopisů je z důvodu splnění zákonné povinnosti  ve vlastním zájmu každého pěstitele révy vinné a producenta vína.  Za spolupráci děkují pracovníci registru vinic  Po předchozích individuálních jednáních našich inspektorů s pracovníky obcí jsme zpracovali Vaše připomínky spolu s požadavky vinařů a jako reakci na uvedené zasíláme na všechny vinařské obce následující materiály a žádáme Vás o jejich zveřejnění.  Komentáře jsou uvedeny přímo u jednotlivých příloh.


  (odkaz dané přílohy zobrazí pokyny, pro stažení souborů je k dispozici i verze dokumentu v aplikaci MS OFFICE Z D E )

  • Příloha č.1 - Pokyny pro vyplnění PROHLÁŠENÍ O SKLIZNI -  prosíme vytisknout a umožnit pěstitelům nahlédnutí při vyzvedávání formulářů. V případě požadavků na větší množství zašleme na požádání na obec vytištěné pokyny v papírové podobě.

  • Příloha č.2 - Pokyny pro vyplnění PROHLÁŠENÍ O PRODUKCI -  prosíme vytisknout a umožnit pěstitelům nahlédnutí při vyzvedávání formulářů . V případě požadavků na větší množství zašleme na požádání na obec vytištěné pokyny v papírové podobě.

  • Příloha č.3 - Pokyny pro vyplnění PROHLÁŠENÍ O ZÁSOBÁCH -  prosíme vytisknout a umožnit pěstitelům nahlédnutí při vyzvedávání formulářů . V případě požadavků na větší množství zašleme na požádání na obec vytištěné pokyny v papírové podobě.

  • Příloha č.4 - Seznam vinařských obcí a inspektorů


  Obsah sekce Z činnosti spolků a organizací